【Tigro milteliai】 Vidinis stulpelis aliuminio apdailos plokštės paviršiaus apdorojimas

- Dec 13, 2017 -

Vidaus apdailos aliuminio skydo gaminiai, įskaitant kolonos aliuminio dangą, sienų aliuminio skydą, aliuminio lubas ir tt, paviršiaus apdorojimas dažniausiai naudojamas milteliams dengti, tai yra estetika, ilgaamžiškumas. Tarptautiniu mastu pripažįstama, kad geriausias miltelių dangalas yra Jungtinių Valstijų "Tiger" milteliai, jo našumas, gyvenimo trukmė yra geresnė nei bet koks bendras miltelių dažymas rinkoje.


Column Aluminum Cladding Panel

 

Mes "Bahe" yra Jungtinių Amerikos Valstijų "Tiger" milteliai, pažymėti prekių ženklu "Spray" gamintojai, profesionaliai teikdami aukštos kokybės miltelių paviršiaus aliuminio skydo produktus aukščiausios klasės interjero architektūros. "Dongguan" aukso geltonumo lapų kompanija pasirinko "Bahe" balto tigro miltelių paviršių apdorojimą kolonų aliuminio dangai. sieninis aliuminio skydelis ir kiti gaminiai, tai pagerina viso interjero erdvės paviršiaus apdailos poveikį. Ir nesijaudinkite, kad plokštės bus paverstos spalvomis cheminiu veiksmu su deguonimi


Column Aluminum Cladding Panel


Column Aluminum Cladding Panel

 

Bahe , kaip statybinių medžiagų aliuminio skydo gamintojai ir kaip Jungtinių Amerikos Valstijų "Tiger" milteliai Kinijos regionas yra vienas iš nedaugelio paskirtų purškimo gamintojų, yra įsipareigojęs klientams pritaikyti aukštos kokybės aliuminio skydą ir kitus patalpų aliuminio skydinius produktus, kad klientai galėtų iš tikrųjų pirkti poilsį patikimas!