Perforavimo aliuminio skydelio konstrukcija---Restoranų tinklas

- Nov 30, 2017 -

Kalbant apie maistą, dekoro stiliaus restoranas atrodo beprasmis. Jis tiesiog suteikti vietos klientams, kai apdailos stilius yra savarankiškai reklamuojami, o kiti, kad klientai susimąstymas. Tai be jokios abejonės, kad jis nėra toks užsispyręs. Todėl pradžioje šį projektą vienintelis veiksnys, mūsų nuomone, yra: turi būti šiuolaikinio.


vaizdas į aliuminio skydas apdaila

4.jpg
   5.jpg

Pavalgyti iš tikrųjų yra jutiminius potyrius; jaudulys indeksas yra netikėtas skatinimo. Taigi, sukuriame keista scena, žmonės, o jie tai pažįstamas dalykų siekiant gauti visišką ir sudėtinga patirtis.


Vidaus skylių aliuminio skydelio dizainas

6.jpg    11.jpg

Šviesa yra įrankiai, kurie naudojami teikti emocijas, visada yra temperatūros.

11.jpg    12.jpg    13.jpg    15.jpg    

Aliuminis yra ateina ir apsauginių medžiagų, dėl krizės ir nesaugumo jausmą. Tai neabejotinai geriausias būdas išreikšti keista scena. Viso projekto suvynioti ir padalintas iš vienos medžiagos. Tai yra virtualus ir realybės intervalais, daugiasluoksniai Apytikslė superpozicija regėjimo patirtį. Todėl keista ir įdomi atmosfera. Be to, ji teigia, kad ryšį tarp blokų. Bloko dydis nustatomas saugumo jausmą.


aliuminio skydas medžiaga

1.jpg 2.jpg


Kiekvienas gabalas skylių pertvaros yra vaizdo ieškiklis. Jis atskleidžia žmonių ir įvykių istorija. Tik istorijos tėkmė yra gyva, ji kaip vaizdiniai simboliai, vieną kartą, galite matyti, jis dingo.

8.jpg 9.jpg