"Nanchang Xili Center" modernus verslo pastatas

- Aug 20, 2018 -


xili-centre-architecture.jpg


"Nanchang Xili" centras, esantis centrinėje Chaoyango miesto branduolio centrinėje ašies dalyje, yra greta Hangjiang upės vakaruose, priešais Honggu paplūdimio centro pasaulio dangoraižio bokštą per upę ir greta Chaoyang tilto, esančio "tilto bokštas" tilto, su miesto atsakomybe atstovauti Binjiang verslo rajone ir sukurti vartai orientyras Chaoyang naują miestą. Kaip naujas orientyras, ji paveldi nanchango miestų kontekste ir veda nanchangą ateityje.


xili-centre-business-building.jpg


Landmark architektūra, kaip orientyras kosmoso mazgas ir miesto vizualinis magnetas, turėtų būti kuklus ir draugiškas miestui ir aplinkinei aplinkai, ekologiškai integruotis su miestu ir palaikyti harmoniją, tuo pačiu siekti kompetencijos. Atsižvelgiant į "ganjiang upės pakrantę", naujas nanchang-nanchang xinli centro, "tianhua" viso proceso dizaino komercinis orientyras demonstruoja estetinę puikią dizaino ir Rytų išminties vertę ir pateikia orientyro bei konteksto, architektūros išvaizdą ir funkciją. ir miestas, forma ir funkcija.


xili-centre-aluminum-veneer-canopy.jpg


Nanchang Xili centras bokštas tiesiai nusileidžia, be sienų kambario. Pastato dugno projekte atsižvelgiama į bendrą pastato išdėstymą ir aukštį. Trijų matmenų išlenktas lietaus pengas, atitinkantis 200 m aukščio bokštą, viršutinę viršutinę tašką viršijantis 80 m, 13 m aukščio tašką ir žemiausią tašką - 6 m, atrodo kaip žemės drebėjimas ir labai dinamiškas, atspindintis bokštas ir sukurti dinamišką apatinę erdvę.


xili-centre-aluminum-cladding-ceiling-system.jpg


Norint pasiekti vieno kolonado efektą, struktūrinis dizaineris panaudojo du mažus plieninius stulpelius, kad būtų sukurtas vieno stulpelio poveikis. Pagal optimalų atstumo efektą, buvo patvirtintos 6 kolonų plano grupės. Kad būtų pasiektas vainiko paviršiaus poveikis ir laipsniškas skyriaus dydžio pokytis, konstrukcinis dizaineris pirmiausia naudojo vidinį skeletą, kuris pirmiausia atlieka šviesą, o tada plokštę už plokštės, kuri puikiai suprato "oro srautu".


xili-centre-aluminum-cladding-canopy.jpg


Stiprus lietaus vainikas laipteliai pakyla nuo paviršiaus, o išlenktas stogas tampa idealiu perėjimu tarp pastato ir žemės, su dinamine jėga, atitinkančia fasadą ir kraštovaizdį. Sunkusis lietaus vainikas išsprendžia funkcinius įėjimo ir išėjimo reikalavimus, taip pat užtikrina nepriekaištingą ugnies žiedą. Tuo pačiu metu jis jungia drenažą ir apšvietimą mazgų projektuose. Supjaustyta forma turi gerą laidumą, kuris atspindi dinaminę žiedo keitimo jėgą. Nanchang xinli centras pirmame aukšte, kartu su kraštovaizdžio dizainu, parodantis draugiškai atvirą požiūrį į miestą