Didelis profilis ir elegantiškas uždaras stadionas "Curtain Wall Aluminium Panel Project"

- Dec 13, 2017 -

Šis stadionas yra Kalifornijoje, vadinamas Robertso paviljonu, yra a    naujai pastatytas patalpų stadionas Kalifornijos laisvųjų menų koledžas. "Roberts" paviljonas naudoja PVDF aliuminio užuolaidų sienų panelę išoriniam apdailinimui, visa išvaizda yra kilnus ir ryškus, pritraukia daugybę žmonių, turi impulsą aplankyti ir mėgautis šia išvaizda. Išorinė sieninė fluoro ir anglies aliuminio plokštė turi atsparumo atmosfera savybes, atsparumas atmosferos poveikiui gali būti iki 30 metų ir išlaikyti spalvą neryškios.


5.jpg


"Roberts" paviljonas taip pat yra išskirtinai blizgus ir sparkly naktį. Šiuo metu " PVDF" aliuminio užuolaidų sienų panelė palaipsniui pritaikyta "Wanda", "Wal-mart" ir kitų didžiųjų muziejų, prekybos centrų projektams.


1.jpg4.jpg"Roberts" paviljono poilsio salėje naudojamas aliuminio korių skydas kaip lubų apdaila, aliuminio korio skydas lubas gali turėti garso izoliaciją, tai yra aukščiausios klasės statybinė medžiaga interjero dekoravimui.

3.jpg


Tačiau "Roberts Pavilion" fitneso zona yra mažesnė, naudojama medžio granulių aliuminio profilio lubos , viena vertus, sustiprina erdvės oro srautą, bet taip pat padidina interjero dizaino ir dekoratyvumo lankstumą aliumininio stačiakampio formos vamzdžių programoje.


2.jpg