Ar matėte aliuminio sienų dangą, sumontuotą į apvalią?

- Dec 12, 2017 -

Dabar aliuminio baffles lubų medžiagos architektūrinio apdailos srityje yra plačiai naudojamos, dauguma iš jų yra plytelės, kurios lubų paviršiuje yra lubų. Iš tiesų, aliuminio Baffles lubų galima pritaikyti į daug formos, skirtingų apdailos, dekoratyvinis poveikis bus kitoks.


案例图片1.jpg


Aliuminio pertvaros . Vaizduojamojo efekto lubos sukuria įspūdį, kad yra kvadratas, tačiau po drąsios dizainerio konstrukcijos aliuminio perforuotos lubos montuojamos apvalios formos, suteikiant kitokią vizualinę išraišką. Medienos grūdų aliuminio dangčio lubos su pakabinama liustra ir rašalo dažymo puošyba, suteikia antikvariams šiltų ir patogių. Mažas aliuminio dangčio lubas gali būti perdirbamos į daugybę įvairių formų, išlenktas, banguotas ir tt, gali būti pritaikytos pagal įvairių formų klientų poreikius, kad atitiktų jūsų priespaudą.


案例图片2.jpg

 

Bahe Statybinių medžiagų gamintojas ilgą laiką dėmesys skiriamas aliuminio eiling gamybos įvairovė, gaminti aliuminio Baffle Lubų 500.000 metrų per mėnesį, kviečiame pasiteirauti.