Guangžou metro stotis aliuminio lubų plytelės

- Jan 18, 2018 -

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Suspended-Ceiling-Tiles.jpg

Šiuo metu Guangzhou metro yra labai besivystančiose, nuo 2017 m. Yra 14 metro linijų, kurios sudaro išvystytą transporto tinklą. Guangžou metro stotis yra tankiai gyventojų, todėl metro dizainas ir apdaila turi būti pagrįstas. "Guangzhou Line One" metro stotis naudoja aliuminio lubų plyteles.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Ceiling-Tiles-1.jpg

tokio tipo lubų pavadinimai kaip kablio stiliumi perforuotos aliuminio lubų plytelės, kurių dydis 300 * 1200mm, gali būti įvairių dydžių, kad apimtų stogo dangčius, tokius kaip oro kondicionierius, elektros linijos, vandens vamzdis ir kt. Kablys aliuminio lubų plytelėmis gali pridėti šviesos vamzdį , todėl apšvietimo efektas yra dar geresnis.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-3.jpg

Viešojoje erdvėje metro naudojamos 30 x 150 mm aliuminio kvadratinės vamzdinės lubos plytelės , kurios populiarios naudojant šiuolaikišką lubų apdailą. Aliuminio kvadratinės vamzdinės lubų plytelės maksimaliai 6000 mm ilgio, gali pjauti, purkšti skirtingomis spalvomis ir įdiegti skirtingas kūrybines lubas.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-4.jpg

Guangdong Bahe Building Material Co, Ltd įsipareigojo aliuminio lubų plytelės R & D, pardavimo ir gamybos, mes baigė daug prekybos centras, stotis, ligoninė, viešbutis ir tt sienų apmušalų ir lubų sprendimas. Jei jums reikia piešimo, medžiagos ar sistemos sprendimo, nedvejodami susisiekite su mumis, mes kuo greičiau pateiksime jums profesionalų atsakymą.