"Dachang" nacionaliniai rūmai - klasikiniai aliuminio drožlių kamerų dailylentės elementai

- Dec 05, 2017 -

Dachango nacionaliniai rūmai mokosi iš vietinės architektūros kultūros ir įvairių etninių grupių kūrimo Kinijoje pagrindo kartu su tradicine kultūra ir šiuolaikinėmis architektūrinėmis technologijomis, kuria šalies kultūrinę vizitinę kortelę.


5.jpg


"Dachang National Palace Water Systems" atskiria pastatą ir apylinkes. Kurios formos yra kultūrinė sala. Bendra forma reiškia "Rytų perlą", o pagrindinis pastatas yra toks pat, kaip perlinė sintezė su kinų kultūra, mozaika šiame derlingame dirvožemyje. Pagrindinis pastatas yra srovė perpildyta ir šviesi. Architektūrinis modeliavimas yra glausta, puikus, atspindintis Kinijos tautos inkliuzinio naujovių ir savęs tobulinimo pagrindines vertybes. Pastatas aplink kolonados erdvę simbolizuoja 56 nacionalinę vienybę ir bendrą gerovę.


1.jpg


4.jpg


Išorinio apskritimo ir vidinio rato forma yra ypatinga, masyvo skylės palaipsniui sumažėja nuo apačios į viršų, ir galiausiai architektūros metodų sujungimas simbolizuoja spalvingą nacionalinę kultūrą šiame mišinyje, reiškia visų etninių grupių vienybę. grupes ir bendro liejimo šviesią ateitį.


2.jpg


3.jpg


Aliuminio drožlių kamerų dailylentės skydas yra " Curtain Wall Aluminium Panel" meninės išraiškos forma. Iš aliuminio plokštės tuščiavidurio iš daugybės meninių modelių tai ne tik dekoratyvinis efektas, bet ir kultūros vardu gali atspindėti skirtingus pastatus.