Ratuko žiedas, pagamintas iš netipiškos aliuminio kietos plokštės

- Dec 01, 2017 -

523146_11_011.jpg


Mianyang centrinė ligoninė, bendras dizainas yra su tarptautiniu šiuolaikinės ligoninės standartas, trys pagrindinės ligoninės dalys: ambulatorinis skyrius, medicinos skyrius, stacionarus skyrius, organizuotas itin koncentruotas. Be to, medicinos departamentas gali dalintis ambulatoriniu ir stacionaru skyriumi. Metalo aliuminio plokštės ir aliuminio lubos visada buvo pirmasis pasirinkimas ligoninės vidaus apdailai. Tai yra atsparumas ugniai, atsparumas oksidacijai, lengvas montavimas, estetika, lengva valyti, visos geros savybės atitinka ligoninės aplinkos reikalavimus, o garsą sugerianti medžiaga gali būti triukšminga, kad ligoninė sumažintų triukšmą.


523150_15_015.jpg


Atipinė aliuminio kieta plokštė remiasi projektiniais projekto poreikiais, naudojama tikslia apdirbimo įranga, pjaustant, lyginant, sulankstant, sulankstant, raugus, suvirinant, šlifuojant ir purškiant aliuminio skydo gaminius.

523153_18_018.jpg


Netipinė aliuminio kieta plokštė su unikaliu dizainu, struktūra yra atsitiktinė ir skirtingos formos. Integruojant šiuolaikines dekoratyvines savybes ir puikų laiko jausmą visiškai atsispindi netipiškos aliuminio kietos plokštės esmė. Netipišku aliuminio kietu skydeliu suvynioti žiedą sukurkite dinamišką elementą vidinei erdvei.523159_25_024.jpg