Aliuminio lukštas ėsdinimo procesą

- Sep 11, 2017 -

Iš riebalų šalinimo plauti plauti plauti plauti plauti plauti plauti plauti skalbimo oksidacijos → → → → → → → šarminių metalų korozijos → → → rūgšties korozijos → →.

Po pirmojo rūgšties korozijos po šarminių metalų korozijos, šviesa, iki perleidimo pabaigos profiliai. Technologijų centras yra rūgšties ofortas, mechaninį modelį, iš smėlio, kt. lemia rūgščių korozijos. Skiriasi nuo šarminės užtemimas, rūgšties ofortas Didžiausias privalumas yra mechanišku įpročiu, stiprus, smėlio greito, mažo vartojimo aliuminio, paprastai 3-5 min. iki pabaigos, aliuminio suvartojama beveik šarminės ofortas 1 / 8-1 / 6.

Vis dėlto rūgšties korozija vis neįvykdyti aplinkosaugos problemų: rūgšties bako toksiškas dujas HF pabėgti ir plovimo bakas taršos. Fluoridų yra paprastai labai toksiški ir šalinimas yra sunkiau. Be to, po apdorojimo, rūgšties, ofortas, Tamsūs plaukai, tamsus, išvaizda, nors Paskutinė nuolatinė šarminių erozijos ir šviesos, gali būti nušvito šiek tiek, bet vis dar labai tamsi, ir padidinti šį procesą, bet taip pat prarado ir blizgesį, kurie taip pat turi aliuminio lukštas įmones gerinti.

Aliuminio lukštas ėsdinimo procesą efektyviai pagerina aliuminio lukšto gamybos efektyvumą ir sumažina iš aliuminio lukšto gamybos sąnaudų ir atneša apie aplinkos taršą. Todėl aliuminio lukštas įmonių turi padaryti būtinų aplinkos apsaugos priemonių, geras vystymosi tendencijas.