Prekybos centro išorės sienos aliuminio dangos sistema

Prekybos centro išorės sienos aliuminio dangos sistema

Paviršiaus apdorojimas: PVDF danga
Dangos gamintojas: PPG, Akzo Nobel
Medžiaga: Aliuminio, aliuminio lydinių
MOQ: 200 kvadratinių metrų
Pristatymo sąlygos: FOB, CIF

Informacija apie

Kaip uždangų, uždangos sienos aliuminio lukštas daugiausia naudojamas sienos spalvinimas ir apšvietimas sienos vietoj mozaikos ir bendros sauso valymo sienos. Lengvas, itin tvirtas, atsparumas oro sąlygoms ir korozijai; Jis gali būti perdirbtas į įvairių sudėtingų formų, pvz., plokštuma, lanką paviršiaus ir sfera, su turtinga spalvų paviršiaus apdorojimas, paprastas montavimas ir statyti, patogu valyti ir prižiūrėti ir puikus aplinkos apsaugos ir priešgaisrinės apsaugos funkcijas. Dėl įvairių apkrovų aukštybinių pastatų visą laiką, ypač didelio vėjo slėgis, mozaikos yra lengvai nukristi, ir užuolaidų sienos medžiaga su silpna kietumas bus deformuoti dėl didelio vėjo slėgio.


aluminum-cladding-system.jpg

aluminum-cladding-panels-1.jpgaluminum-cladding-panels-2.jpgaluminum-cladding-panels-3.jpgUžuolaidų sienos aliuminio fanera tinka apdailos vyresnysis administracinis pastatas, biuro, prekybos aikštė, koridorius, oro uostas, stotis, gamyklos statybos, ligoninė, klubas, banko, prekybos centras, parodų salė, ir tt.
Zhuhai-New-City-Aluminum-Cladding-System.jpgNew-Sun-City-Aluminum-Cladding-Wall-System.jpg
Tigu-Aluminum-Curtain-Wall-System.jpgDUK                                                                                                     


1. Kodėl verta rinktis BAHE?

(a) su 8 metų patirtį gaminant sertifikuota aliuminio produktai (dangos sienelės ir lubų plytelės) į daugiau nei 30 šalių & regionuose, Singapūras yra mūsų pagrindinė rinka.

(b) teikti platų aliuminio gaminių serija su geros kokybės ir labiausiai konkurencinga kaina.

(c) siūlo gerai pakavimo & vežimo pasiūlymą ir išvengti nereikalingų rūpesčių.

(d) turintys profesionalus, teigiamas & reaguoja prekybos komanda teikti patikimas paslaugas. Jūs galite turėti mūsų neįvykdyti po pardavimo aptarnavimą bet kuriuo metu.

(e) BAHE visada išlaiko griežtas produktų kokybės su gera reputacija. Užtikriname mūsų klientų, kad tik patikimos kokybės produktas yra toks.


2. yra storio ir dydžio?

Bendras aliuminio dangos užuolaidų sienelė storis yra 1,5 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm ir 4.0 mm.

Reguliariai dydžių Aliuminio apdailos skydelio dydžio 1220 * 2440mm, plotis yra 900 ~ 1500 mm, ilgis yra 1800 ~ 4000 mm, ji yra pakankamai lanksti, kad galima pagaminti bet kokios formos pagal parduotuvė-piešinys.


3. Koks jūsų produkto garantija?

Siūlome net 15 metų garantija struktūrą, kartu su PPG prekės padengimas PVDF paviršiaus apdaila.


Tyrimo