Stogo pakalimai PVDF dengtas aliuminio skydas

Stogo pakalimai PVDF dengtas aliuminio skydas

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 1,5-3,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: PVDF dengtas

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Dizainas ir apdaila pastato stogo pakalimai, su laiku plėtros, ypač modernių aukštos klasės pastatų stogo pakalimai dalis, stogo pakalimai PVDF dengtas aliuminio skydas buvo plačiai naudojamas.

Stogo pakalimai PVDF dengtas aliuminio skydas yra plačiai naudoti vidaus ir išorės apdailai savo puikiu oru resistance、corrosion resistance、light mase ir lengvai įdiegti.

Stogo pakalimai PVDF dengtas aliuminio skydas funkcijas: pirma, jis yra lengvas montavimas. Pagal pastato paviršiaus dekoratyvinės poreikius, PVDF dengtas aliuminio skydas perdirbta į konkretų dydį specifikacijas suvirinimas, lenkimas ir kiti technologija. Jokių sudėtingų geometrinio modeliavimo gali būti pritaikytas. Tai plieno konstrukcija, paprastas ir patogus. Antra, spalva yra gebėjimas įvairovę ir Orai. Ji galėtų spalvą pagal atitinkamą Pantone spalvų, ot pagal dizainerio reikalavimus.

Stogo pakalimai PVDF dengtas aliuminio skydas purškimo procesas: pirma, prieš purškiant plokštelė, lakštų paviršiaus turi pereiti per naftos nukenksminimo ir cheminio valymo į "Chrome" plėvelę, dangos ir metalo paviršiaus sukibimą ir oksidacijos atsparumas, tai padėtų išplėsti membrana dažai naudingo tarnavimo laikas.

Stogo pakalimai PVDF dengtas aliuminio skydas yra taip pat populiarus visoje architektas ir dizaineris su savo perdirbamų charakterį ir nekenkia aplinkai.


1、pop kniedėsRoof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-1.jpg

2、Alum laikiklis

3、FOAM

4、Aluminum apdailos panelę

5、Self-įsriegimo sraigtas

6、Sealant

7、Square plieno vamzdis

8、Angle plieno

9、Set varžtai

10、Expansion varžtas

Roof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-2.jpg


广州海印又一城.jpg IMG_3608.JPGIMG_3913.JPG   广州海印又一城.jpg12 我们的工厂2.jpg


15联系方式2.jpgTyrimo