Marmuro efekto Aliuminio apdailos panelę

Marmuro efekto Aliuminio apdailos panelę

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 1,5-3,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: marmuro efekto režimas

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Akmens modelio aliuminio skydas su marmuro medžiagų turi vandenį vegetaciją ir korozijai atsparumas daugeliui cheminių tirpiklių. Jis turi aukšto gaisro atsparumo, todėl malkų neduos nuodingųjų dujų, kai yra deginamas. Marmuro efekto Aliuminio apdailos plokščių konstrukcijos yra stabilus, Savaime išsivalantis yra stiprus ir spalvų įvairinimą.

Akmens modelio aliuminio plokštė produktų paviršiaus akmens struktūra atranka yra labai reali, ji turi daug akmens tekstūrą, poveikis yra realesnis. Ir ten yra daug paviršiaus akmens raštai, galite pasirinkti stilius jums patinka esančios akmens linijas ar pateikti naujo modelio pavyzdžių sukurti gražus stilius. Jo paviršiaus blizgesys yra didelis, Aptakios valdybos nepalieka dėmių alyva, lengva valyti.

Marmuro efekto Aliuminio apdailos panelių yra atsparumas vandeniui ir tirpiklius, cheminis atsparumas korozijai. Jis nebus rodomas nuodingas dujas kaip jos ugniai atsparūs simbolį. Tai protingai naudoti dėl didelio stabilumo, apsivalymo simbolis ir įvairių spalvų. Lyginant su nekilnojamojo marmuro akmens, marmuro efektas Aliuminio apdailos panelių yra daugiau modeliavimo ir lengvą instaliavimą taip pat yra lengvas, gerai rigidiškumas, didelio stiprumo, geras ugnies atsparumo, atitikti gaisro reikalavimai ir kitos savybės. Vis daugiau ir daugiau dizaineris įdėti ją į pirmojo pasirinkimo.


1、pop kniedėsMarble Effect Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum laikiklis

3、FOAM

4、Aluminum apdailos panelę

5、Self-įsriegimo sraigtas

6、Sealant

7、Square plieno vamzdis

8、Angel sleel

9、Set varžtai

10、Expansion varžtas


Marble Effect Aluminum Cladding Panel-2.jpg


仿石纹 (1).jpg 仿石纹 (2).jpg11 我们的工厂标题.jpgTyrimo