Nereguliarus Aliuminio apdailos panelę

Nereguliarus Aliuminio apdailos panelę

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 2.0-3.5 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliai dengtos, PVDF dengtas, terminiams spausdinimo, marmuro efektas gydymas

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Bahe užsiima tyrimų ir projektavimo nereguliarus Aliuminio apdailos plokštė atitinka reikalavimus pastato apdaila. Kartu su skirtingų kūrimo poreikius, bahe tinkinti puikus formos Aliuminio apdailos plokščių produktai. Kaip šio neteisėto Aliuminio apdailos panelę produktus, apšviesti visą interjero ir eksterjero dekoro elementai.

Nereguliarus Aliuminio apdailos panelę dizaino stilius yra unikalus, struktūra yra savavališka ir yra įvairių formų. Su šiuolaikinės dekoratyvinės savybės ir puikus jausmas kartus dizainas, ji yra visiškai atsispindi esmė nereguliarus aliuminio skydas.

Nestandartiniai aliuminio skydelio dizainas ir perdirbimo aliuminio plokštė, ji turi gamintojai turi didelę paklausą, ir ji reikalauja didelio gamybos technika ir pažangios įrangos gamintojui. Bahe tai žino ir suprantame, kad svarbu sukurti profesionalių dizainerių komanda, kad galėtume sukurti profesionalių dizainerių komanda ir remti importuojamų tiksliojo mašininio apdirbimo įrangą, pagerinti specialios formos aliuminio skydas apdorojimo sistemą, teikti su perduotų platforma. Pasak dizainerės kūrybinis dizainas, pateikti preliminarų brėžiniai, skirti gilinti bei modelio nuoroda. Palaikyti su diegimo gaires, kol bus baigta priėmimo. Išorinis nereguliarus Aliuminio apdailos panelę tapo viena iš populiariausių šiuolaikinės statybos Fasado apdaila.


1、pop rivtIrregular Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum laikiklis

3、FOAM

4、Aluminum apdailos panelę

5、Self-įsriegimo sraigtas

6、Sealant

7、Square plieno vamzdis

8、Angle plieno

9、Set varžtai

10、Expansion varžtas


Irregular Aluminum Cladding Panel-2.jpg


IMG_1499.JPG 友谊商店国金店 (2).jpg

友谊商店国金店 (3).jpg 友谊商店国金店 (1).jpg11 我们的工厂标题.jpg
Tyrimo