Lenkta aliuminio danga

Lenkta aliuminio danga

Specifikacija: pritaikyta

Storis: paprastai 2,0-3,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliu padengtas, PVDF padengtas, šilumos perdavimo spausdinimas, marmuro efektas

Žaliavos: aliuminio lydiniai 1100, 3003, 5257, 6061 serijos

Kilmės šalis: Guangdongas

Informacija apie

Išlenktos apmušalų aliuminio plokštės yra būdas pasiekti lanko ir daugiapakopio erdvinio dizaino. Didelė spalvų įvairovė, paviršiaus apdorojimas ir kreivumo pasirinkimas, todėl arkos formos aliuminio apmušalų skydas tampa ateities tendencija. Išlenktas apmušalas Aliuminio panelė yra su lanku, lanku ir bangos formos trimis lanko formos stiliumi, jis gali būti pagamintas kaip perforuotas garso apdorojimas arba plokščias skydas.

Išlenktų aliuminio skydelių linijų ir spalvų derinys ne tik rodo tiesios linijos veikimą, bet ir gali būti didesnis našumas ir stilius.

Skirtingi projektavimo reikalavimai nėra vienodi, taigi perdirbimo procedūros ir apdorojimo metodai yra dar sudėtingesni, perdirbimo įrangos reikalavimai ir dizainerio projektavimo reikalavimai yra labai aukšti, todėl gamintojui reikia stiprumo.

Jo unikalus dizainas ir įvairios formos stilius atitinka fasado apdailą. Išorinis aliuminio dangtelis tampa puikia ir elegantiška apdailos medžiaga naujoms didelės apimties lauko konstrukcijoms. ir "Bahe" kompanija turi galią tai pasiekti.


1, Pop rivt Lenkta aliuminio danga Panel-1.jpg

2, Alum kronšteinas

3, putos

4, aliuminio apdailos plokštė

5, savisriegio varžtas

6, sandariklis

7, kvadratinis plieninis vamzdis

8, kampinis plienas

9, Nustatykite varžtus

10, išsiplėtimo varžtas
Lenkta aliuminio danga Panel-2.jpg


6358302908309704302248263.jpg

Tyrimo