Medienos grūdų turėklų aliuminio skydas

Medienos grūdų turėklų aliuminio skydas

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 1,5-3,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: termotransferinė spauda

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Laiptų turėklai-tai pervežimo pėsčiųjų naudojant Konvejerio juosta. Turėklų pakuotės medžiagų reikia apsvarstyti koordinavimo ir saugumo architektūros dizaino. Rinkoje dažniausiai naudojamos medžiagos yra medienos grūdų turėklų aliuminio skydas ir nerūdijančio plieno plokštės.  Ir liftas arba laiptų turėklų yra plačiau naudojami.

Liftas ir turėklų aliuminio skydas pirmenybę netipinių Aliuminio apdailos panelę ir medienos grūdų aliuminio plokščių produktai, spalva rungtynės, eskalatorius ir kitos dalys gali sujungti kartu, kad patalpų vietos linijos atrodo sklandumą ir vientisumą.

Medienos grūdų turėklų aliuminio skydas naudojamas besiūlių įrengimas, pagrindų sistema yra tiesiogiai susijęs su aliuminio skydas užsitikrintų stabilumą, bus ne lengva nukristi ir gali būti suprojektuoti būti skirtingų šviesos bako, dekoratyvinis efektas yra labai geras. Medienos grūdų aliuminio skydas tapo naujos aplinkos apsaugos apdailos medžiagos ir šiandien vis daugiau ir daugiau projektų taikyti medienos grūdų aliuminio skydas šiuolaikinės vidaus ir lauko apdailai.


1、Steel laikiklisWood grain Handrail Aluminum Panel-1.jpg


2、Expansion varžtas


3、Self-įsriegimo sraigtas


4、Angel plieno


5、Countersunk kniedės


6、Alum laikiklis


7、Aluminum plokštė

Wood grain Handrail Aluminum Panel-2.jpg


DSCN9649.JPG DSCN9651.JPG IMG_2774.JPG

IMG_2787.JPG  IMG_2788.JPG
15联系方式2.jpg


Tyrimo