Medienos grūdų aliuminio sienelė

Medienos grūdų aliuminio sienelė

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 1,5-3,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: termotransferinė spauda

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Guangdong Bahe Statybinės medžiagos Co, Ltd buvo skirta naujovių šį svarbų rodiklį įmonės plėtrą. Mes pristatyti Italijos medienos grūdų perdavimo technologija, valdyti ir tobulinti skirtingų asmenybės medienos grūdų sienos aliuminio plokštė produktų. Aukštos kokybės spalvingas modelis, spalva tekstūra realų, tvirtą modelį drabužiai, patenkinti rinkos paklausą medienos grūdų aliuminio sienelė ir sektoriaus plėtrai skatinti.

Pagrindinė paskirtis yra medienos grūdų aliuminio sienelė yra pastato dekoratyvinį efektą. Jis gali apsaugoti sienos, sustiprinti sienos, patvarumo, pastovumo, pratęsti naudingą gyvenimą sienos taip pat geriau panaudoti sienos funkcija. Medinis grūdų sienų aliuminio plokštės taip pat galėtų pagerinti sienos izoliacija ir garso izoliacijos talpa, pagerinti pastato meno poveikį, pagražinti aplinką. Patogus montavimas, galite gerokai sutrumpinti pastato apdaila.

Medienos grūdų aliuminio skydas tapo naujos aplinkos apsaugos apdailos medžiagos ir šiandien vis daugiau ir daugiau projektų taikyti medienos grūdų aliuminio skydas šiuolaikinės vidaus ir lauko apdailai.


5 节点图标题.png

1、Steel laikiklisWood grain Aluminum Wall Panel-1.jpg


2、Expansion varžtas


3、Self-įsriegimo sraigtas


4、Angel plieno


5、Countersunk kniedės


6、Alum laikiklis


7、Aluminum plokštė


Wood grain Aluminum Wall Panel-2.jpg


广州保利国际贸易中心7.JPG  广州保利国际贸易中心 (31).JPG
15联系方式2.jpg


Tyrimo