Medienos grūdų aliuminio lubų plokštės

Medienos grūdų aliuminio lubų plokštės

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 1,5-4,5 mm

Paviršiaus apdorojimas: termotransferinė spauda

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Medienos grūdų aliuminio lubos skydas išeiti, kuris atnešė ryškios spalvos touch architektūros apdaila lauko, kuriame elegantiškas klasikinis temperamentas, tegul žmonės, artimas jausmas. Medienos grūdų aliuminio lubų plokštės spalva graži, poveikis yra realus ir aiškios tekstūros, vizualiai yra pakankamai gera, kad atitiktų medžio masyvo! Tuo pačiu metu, jis gali būti grindžiama realius poreikius klientų, iškilimų, matinis ir kitus efektus, jaučiasi labiau netoli medžio masyvo.

Medienos grūdų aliuminio viršutinė lentynų plokštė yra elegantiškai ir natūraliai appearance、colorful ir įvairūs raštai. Ji turi daug privalumų nei medienos medžiagų. Pvz., gaisro įrodymas, atsparumas korozijai, pelėsių įrodymas, suteikia tvirtumo ir intensyvumas. Medienos grūdų aliuminio ekspertų grupės svorio riba yra šviesos, taip pat su funkcija ugnies atsparumas, Atsparumas drėgmei ir montavimo ir techninės priežiūros yra labai paprasta, sutaupant daug priežiūros išlaidas.  Ji išlaiko spalvą paskutinį 10 ~ 15 metų.

Bahe's medienos grūdų aliuminio lubų plokštės per šilumos perdavimo technologija, medienos grūdų bus spausdinamas sluoksnis padengtas aliuminio skydo paviršiaus. Puikios kokybės, Realistinis tekstūros, stiprus įprotis drabužiai, aukšto atmosferos paviršiaus apdorojimo technologija gali išlaikyti ilgalaikius šviesus.


1:Steel laikiklisWood grain Aluminum ceiling panel-1.jpg


2:Expansion varžtas


3:Self-įsriegimo sraigtas


4:Angle plieno


5: įleidžiama kniedės


6:Alum laikiklis


7:Aluminum plokštė


Wood grain Aluminum ceiling panel-2.jpg


虎门国际购物中心 (17).jpg  虎门国际购物中心 (18).jpg
15联系方式2.jpg


Tyrimo