Perforuotas aliuminio skydas

Perforuotas aliuminio skydas

Specifikacija: pritaikyta

Storis: paprastai 1,5-2,5 mm

Paviršiaus apdorojimas: padengtas poliesterio milteliais, padengtas PVDF,

Žaliavos: aliuminio lydiniai 1100, 3003, 5257, 6061 serijos

Kilmės šalis: Guangdongas

Informacija apie

Perforuotas aliuminio skydelis yra plačiai naudojamas išorinės sienų ir vidaus apdailos, todėl pastatas gali padidinti judančius elementus, taip pat daryti gerą poveikį patalpų staigiam apšvietimui ir parodyti labai gerus modelio darbus. Dėl aukščiausios aplinkos apsaugos ir plastiškumo kitos statybinės medžiagos negali būti pakeistos, architektams to reikėjo.

Bahe statybinių medžiagų įmonė, importuojanti Vokietiją automatine CNC štampavimo mašina, gali lengvai pasiekti perforuotą aliuminio plokštę iš sudėtingų kiaurymių formos apdirbimo, kad atitiktų klientų skylių aliuminio skydą įvairius skylės, nereguliarus diafragma, gradiento skylės poreikius, tuo pat metu užtikrinant perforavimo proceso tikslumą, didžiausią pasitenkinimą, kad atitiktų aukštus architektūrinio dizaino standartus, visiškai išreikšti architektūrinės konstrukcijos naujoviškas idėjas. Paviršius yra lygus ir šaltas, kad būtų pagamintas didelis plokštelės dydis. Tuo pačiu metu štampuoto aliuminio skydas su pažangiąja apdirbimo įranga, greitas darbo efektyvumas gali užtikrinti, kad perforuotos aliuminio plokštės gamybos ciklas ir projekto eiga.

Perforuotas aliuminio skydelis Modeliavimas gali būti įvairus, su garso sugeriančia medvilnine nugara, poveikis bus geresnis. Perforuota aliuminio apdaila yra plačiai naudojama biuruose, prekybos centruose, konferencijų salėse, eksperimentinėse patalpose, parodų salėse ir kitose vietose dėl savo garsą sugeriančios savybės.


1, M8 hangig pole Perforuotas aliuminio dangtelis-1.jpg

2, kėlimo kilpos

3, Alum kronšteinas

4, pasvirimo kniedis

5, savisriegio varžtai

6,1 mm aliuminio dailylentės

7,2,0 mm perforuota alium dangčio plokštė

8, sienaPerforuotas aliuminio dangtis-2.jpg


2.jpgIMG_2015.JPG

IMG_3007.JPGIMG_5931.jpg
15 联系 方式 2.jpg


Tyrimo