Modelio spausdinimas aliuminio skydas

Modelio spausdinimas aliuminio skydas

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 2,5-6,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliai dengtos, PVDF dengtas, terminiams spausdinimo, marmuro efektas gydymas

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Modelio Printed aliuminio skydas yra meno premijinius po tuščiaviduriai iš aliuminio skydas, netipinių Aliuminio apdailos panelę išėjo, jis dažniausiai įkūnija paviršiuje, dekoratyvinis, išvaizda yra puikūs, modeliai yra daug ir spalva tekstūra yra realus ir aišku, architektūrinės apdailos skirtingi meninės išraiškos reikalavimus. Ji per siena dizaino modelius segmentavimo perdirbimo ir sandūrų diegimo, didelio ploto modelio rezultatams pasiekti.

Modelio spausdinimas aliuminio ekspertų grupės skardos yra toks pat kaip kitų rūšių aliuminio skydas, metalo lenkimo gali būti perdirbtas į sudėtingų formų įvairovė.

Bahe's tarptautinės pažangiausias perdirbimo įranga, medžiagomis bei brandžios technologijos, galėtų patenkinti skirtingus statinius aliuminio reikia skydas meno elementų spausdinimas, tuo pačiu metu, paviršiaus modelis yra išsamios ir ilgalaikės poveikis.

Modelio spausdinimas aliuminio skydas paviršiams apdoroti, pirmą kartą mes bus purškimo pagrindinio dažų už pirmą sluoksnį, tada per šilumos perdavimo technologija kailis norimo modelio ant aliuminio skydas. Išskirtinio dizaino modelis gali būti laisvai, ji yra plačiai naudojamas modernus dekoro nes ji lanksti ir unikaliu.


1:Keel lovosPattern Printing Aluminum Panel-1.jpg


2:Alum laikiklis


3:Self gręžimo varžtus


4: įleidžiama kniedės


5: 2. 0 mm aliuminio skydas


13 我们的工厂3.jpg


15联系方式2.jpg


Tyrimo