Stulpelio aliuminio apdaila

Stulpelio aliuminio apdaila

Specifikacija: pritaikyta

Storis: paprastai 2,0-3,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliu padengtas, PVDF padengtas, šilumos perdavimo spausdinimas, marmuro efektas

Žaliavos: aliuminio lydiniai 1100, 3003, 5257, 6061 serijos

Kilmės šalis: Guangdongas

Informacija apie

Stulpelių aliuminio apdailos skydas pritaikytas vidaus ir lauko dekoratyviniam stulpui. Aliuminio apvalkalo kolonėlė yra gera arkos formos plokštelės medžiaga. Jis gali patenkinti dizainerio poreikius įvairių formų ir modelių. Vietoj kitų medžiagų jis negali būti perdirbamas ir nekenksmingas aplinkai. Be to, gaminio montavimas yra tvirtai suvirintas ir tvirtas, o atstumas tarp plokščių yra artimas ir lygus.

Interjero aliuminio apmušimo skydas yra pagrindinė vidaus apdailos dalis dėl tradicinio marmuro medžiagų apribojimų, kolonėlės dekoravimo stiliumi monotoniškas kolonėlių aliuminio apdailos skydas su metalo meistriškumu ir turtingomis spalvomis puikiai išsprendžia šią problemą. Taigi, naudojant aukščiausius aplinkosauginio veiksmingumo ir modeliavimo procesus, plačiai naudojamas kolonėlės aliuminio apvalkalas. Pagal skirtingus dizaino reikalavimus, jis gali būti perdirbamas į skirtingas specifikacijas ir paviršiaus, skylės formos, modelio ir puikus šviesos efektas.

Vidinis stogo aliuminio skydas - puikus lanko, formos, tuščiavidurio dizaino būdas. Iki 4 metrų ilgio ir 1,5 metro pločio, skydą galima suskirstyti į pusę, vieną trečdalį, ketvirtadalį lentos pagal skirtingus vidinio dizaino apdailos reikalavimus.


1, Pop kniedis Stulpelis Aliumininis dangtis Panel-1.jpg

2, Alum kronšteinas

3, putos

4, aliuminio apdailos plokštė

5, savisriegio varžtas

6, sandariklis

7, kvadratinis plieninis vamzdis

8, Angel sleeve

9, Nustatykite varžtus

10, išsiplėtimo varžtasAliuminio kolonėlės stulpelis Panel-2.jpg


IMG_0560.JPGIMG_3169.JPGIMG_9893.JPG包柱铝蜂窝铝板3 - 副本.jpg
15 联系 方式 2.jpgTyrimo