Aliuminio tinklelis skydas

Aliuminio tinklelis skydas

Specifikacija: individualus

Storis: individualus

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliai dengtos, PVDF dengtas,

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Aliuminio tinklelis skydas yra aliuminio plokštės skylių, nuo rombo formos anga su plokštelės pavidalo akių. Aliuminio tinklelis skydas ar aukštas šviesos pralaidumo koeficientas, ne tik vaidmuo gali būti labai geras skydas apdaila, tačiau taip pat rodo originalus architektūrinis grožis.

Aliuminio tinklelis skydas išvaizda yra turtinga, duoti stiprų vizualinį poveikį, konstrukcija yra tvirta; tuo pačiu metu suteikti skirtingą optinėmis ir akustinėmis poveikį, ji yra palanki uždegti dizainas Įkvėpimas dizainerio. Aliuminio akių plokštelės tinklelio dydis ir akių tankis gali būti pritaikytas. Perdirbti aliuminio skydas, kartu su reikiamo dydžio aliuminis rėmas, galėtų užtikrinti, kad geras butas poveikį galite pasiekti visą laivą, kietumas.

Aliuminio Mesh plokštės formuotis rombas skylė yra perforuoti ir ištemptas su aliuminio lydinio. Jis yra plokščias ir tiesios viziją, gerą šilumos izoliaciją, ugniai ir quakeproof veiklos. Taip pat, aliuminio Mesh kietos plokštės turi puikias luminousness parodyti originalių pastato grožį. Ir tai naudojant pakabinamų lubų, išorės ir vidaus apdailai ir salėje, ir tt.


1、Steel laikiklisAluminum Mesh Panel-1.jpg


2、Expansion varžtas


3、Self-įsriegimo sraigtas


4、Angel plieno


5、Countersunk kniedės


6、Alum laikiklis


7、Aluminum plokštė

Aluminum Mesh Panel-2.jpg


1.jpg  3.jpg

F1_vvip_lobby2.jpg IMG_6047.jpg 深圳书城 (20).JPG
15联系方式2.jpg


Tyrimo