Perforuotas aliuminio korio skydas

Perforuotas aliuminio korio skydas

Specifikacija: individualus

Storis: individualus

Paviršiaus apdorojimas: PVDF dengtos, dengtos poliesterio miltelių, hermal perdavimo spausdinimo, marmuro efektas gydymas

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

3 产品特征标题.png

Perforuotas aliuminio korio skydas, kaip savo sudėtiniam produktui, naudojant architektūrinės puošybos, pasiekti garso ir triukšmo mažinimo efektą, kolegijos perdirbama į skylę ir plius sluoksnis garsą sugeriančios medžiagos, ir tada per Sudėtinis technologijos ateiti į gerovę.

Korio šerdies perforuotas aliuminio korio kolegijos tūris yra tik 1 % iki 3 %. Poilsio erdvėje yra oro, sandarų aliuminio plokštelė ir korio struktūros būklę. Oro garso izoliacija, taip pat šilumos izoliacijos efektyvumą yra pranašesnis už bet kurios kietos medžiagos, todėl aliuminio korio skydas turi gerą garso izoliaciją, šilumos izoliacines savybes. Dugno plokštės, korio plokščių gali priimti skirtingų medžiagų pagal skirtingus reikalavimus, pvz., aliuminio plokštės, atsparus korozijai plokštės spalvos plieno plokščių ir gamtos akmens. Perforuotas aliuminio korio skydas mokslininkai per avilio ir nuodugnių tyrimas ir nustatyta, kad šešiakampės gręžinio korio struktūra yra labai didelė koncentracija, yra šviesa, todėl vis daugiau ir daugiau projektų taikyti aliuminio korio grupės.


1、M8 kabo polius

Perforated Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg


2、Rivet


3、Aluminum korio plokščių


4、Joint


5、Special aliuminio juostelės


Perforated Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


635754030896239600469.jpg  IMG_5918.jpg

IMG_5929.jpg IMG_5931.jpg11 我们的工厂标题.jpg
Tyrimo