Stulpelio aliuminio korio skydas

Stulpelio aliuminio korio skydas

Specifikacija: individualus

Storis: individualus

Paviršiaus apdorojimas: PVDF dengtos, dengtos poliesterio miltelių, hermal perdavimo spausdinimo, marmuro efektas gydymas

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Stulpelio aliuminio korio skydas yra viena iš tipinių ramstis interjero ir eksterjero apdailos medžiagų. Produkto sudėtis:

1. aliuminio priekinio skydelio naudoti aukštos kokybės aliuminio lydinio plokštės substrato, storis – 0,7 ~ 1,2 mm.

2. aliuminio Apatinė plokštė naudoja aukštos kokybės aliuminio lydinio plokštės substrato, storis – 0,5 ~ 1,0 mm.

3. aliuminio korio šerdį naudoti šerdies su šešiabriaune aliuminio korio core, aliuminio folijos storis 0.04 ~ 0,07, šoninis ilgis yra 5-6mm.

4. klijų yra iš dviejų sudedamųjų dalių polimero Epoksidinių kino ir epoksidinės dervos.

Stulpelio aliuminio korio skydas turi privalumų, kaip didelio stiprumo, lengvas, gerai lygumo, ugnies įrodymas, garso izoliacija, šilumos izoliacija, puikus atsparumas oro sąlygoms, geras paviršiaus šiurkštumas ir lengva valyti. Aliuminio korio apdailos panelę įvairių specifikacijų ir dydžių visi turi labai aukštą tiesumas ir privalumas nėra paprasta iškraipymų, ir jis gali pasiekti didžiausias intensyvumas ir lenkimo atsparumo lengviausio svorio, o tai yra nepakartojama, palyginti su kitomis medžiagomis, todėl jis yra šiuo metu pageidaujamas lengvas masės medžiagos statybos pramonėje. Stulpelio aliuminio korio skydas yra plačiai naudojamas lauko ir vidaus kambario statramsčio apdaila.


Column Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg

Column Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


5.jpg 6.jpg

IMG_2223.JPG IMG_3444.JPG 深圳机场 (50).jpg11 我们的工厂标题.jpgTyrimo