Bambuko aliuminio korio skydas

Bambuko aliuminio korio skydas

Specifikacija: pritaikyta

Storis: pritaikytas

Paviršiaus apdorojimas: bambuko kompleksas

Žaliavos: aliuminio lydiniai 1100, 3003, 5257, 6061 serijos

Kilmės šalis: Guangdongas

Informacija apie

3 产品 特征 标题 .png

Bambuko aliuminio korio plokštė - tai nauja žalia dekoratyvinė medžiaga. Aliuminio skydas ir bambuko medžiaga puikiai derinami per Vokietijos pažangias kompozitines technologijas ir didelio stiprio termoplastinių klijų sistemą, gaminio struktūra yra tvirta ir nelengva palikti.

Atsižvelgiant į gamtą, aplinkos apsaugą, propaguojant ekologišką apdailą ir pabrėžiant tvarią plėtrą šiandien, bambuko aliuminio korio plokštės su unikalių savybių, puikaus vidinės kokybės ir malonios natūralios tekstūros tapo pagrindiniais modernių dekoratyvinių medžiagų produktais.

Bambuko aliuminio korio plokštė žalios, grįžta prie natūralaus dekoratyvinio efekto, buvo palanki vidaus ir užsienio konstrukcijoms, plačiai naudojamoms architektūros apdailai. "Bahe" kompanija teikia įvairias bambuko juostų aliuminio korio plokštes, storio specifikacijas ir bambuko odos stiliaus pasirinkimą, atsižvelgiant į skydo storio, korių storio ir tt poreikį, pritaikyti bambuko aliuminio korio plokštes. Tai yra pagrindinis dekoratyvinis gaminys šiuolaikiniais laikais, jo gamta ir nekenksminga savybė. Dėl puikios garso izoliacijos, šilumos izoliacijos, atsparumo ugniai ir didelės atsparumo vėjui, aliuminio kompozitinės korio plokštės buvo plačiai pritaikytos vidiniam ir išoriniam apdailos darbui.


5 节点 图 标题 .png

1, M8 pakabinti polius Bambuko aliuminio korio skydas-1.jpg


2, Rivet


3 aliuminio korio plokštės


4, junginys


5, speciali aliuminio juostelė


Bambuko aliuminio korio skydas-2.jpg


4.jpg虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg深圳华润1234  (18).jpg竹铝蜂窝板.png11 我们 的 工厂 标题 .jpgTyrimo