Vandens lašas ekrano riba

Vandens lašas ekrano riba

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 0,8-1,2 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliai dengtos, termotransferinė spauda

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Vandens lašas ekrano riba mėgsta ore labai geras lietaus. Konstrukcija yra paprasta, ji pagaminta iš aliuminio ekstruzijos lipdiniai, tai sunku ir tiesumas yra geras. Diegimo struktūra yra kilio įrašą į struktūrą. Šis linijinis metalinių lubų pranašumų unitive aukštis, tvarkingai sudėti ir permatomas struktūrą. Tai paprastai taikoma prekybos centras.

Vandens lašas ekrano riba yra patogi montavimo sistema, tai lengva įdiegti ir remonto hided gaisro gesinimo įranga, oro kondicionavimo įrangos ir žibinto įtaisas. Šios rūšies lubos yra plačiai naudojamas viešai ir vietą, pvz., metro stotis, prekybos centras, oro uostas, pramogų, parodų salė ir t. t.

Vandens lašas ekrano riba turi privalumų, aiškios linijos, ryškus sistema, įvairių spalvų ir tvirtą vizija jausmas. Tai gali būti pritaikyti prie skirtingo aukščio pagal jūsų poreikį.

Bahe įmonę, kad nuostabi vandens lašas ekrano riba, kuri yra lanksti, kad išlaikyti. Lubų paslėpti kilio ir kita infrastruktūra, kuri padaryti trumpas ir mados efektą.


water drop screen ceiling-1.jpgwater drop screen ceiling-2.jpg


广州保利国际贸易中心4.JPG 广州保利国际贸易中心8.jpg

Tyrimo