Trikampis aliuminio grotelės lubų

Trikampis aliuminio grotelės lubų

Specifikacija: 150 * 150、200 * 200、300 * 300 mm

Storis: paprastai 0,8-1,0 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliai dengtos, termotransferinė spauda

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Trikampis aliuminio grotelės riba brėžiama tiesi linija konfigūracijos geometrija, tai paprasta, skaidri ir stiprus trikampio geometriniais simboliais yra puikus derinys metalinių medžiagų ir visiškai Rodyti postmodernios elementus, paprasta, mados, asmenybės. Šis atviras ląstelių metalinių lubų tinka didelis plotas erdvės muziejaus ir metro stoties. Jis turi lanksčiai dydis ir spalva, be to, ji yra lengva įdiegti arba ardyti ir valyti.

Trikampis aliuminio grotelės lubos yra populiarus naudojimo viešoje vietoje tais atvejais, kai reikia, ir veikia oro. Jis yra atviro rėmo konstrukcija ir platinamos su pagrindinių kilio ir pagalbiniai kilio. Tokia konstrukcija yra gera ventiliacija ir naują viziją, kad stiprus stereoskopinis pojūtis.

Trikampis aliuminio grotelės lubų laisvai priderinami įvairių specifikacijų ir lempos, pasiekti darnią apdailos poveikį. Lubų grotelės gali būti lengva sumontuoti ir išmontuoti, oro kondicionavimo įrangos patogu paslėpti.

Bahe bendrovės trikampis aliuminio grotelės riba taikoma prekybos centras, parduotuvės, restoranas, parodų ir pramoginių ir t.t..


1、Grille priedaitriangle aluminum grille ceiling-1.jpg                               

2、8mm kabo polius


Pakabinamos dalys 3、50


4、Main pradėtas statyti


5、Assistant pradėtas statyti 1


6、Assistant pradėtas statyti 2


7、50 pagrindinis kilio

triangle aluminum grille ceiling-2.jpg


1.jpg  4.jpg

6.jpg
16 联系信息3.jpg


Tyrimo