Dėjimo į metalo pakabinamų lubų

Dėjimo į metalo pakabinamų lubų

Specifikacija: 300 * 300 600 * 600 600 * 1200 300 * 1200 mm arba individualų

Storis: paprastai 0,5-1,2 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliai dengtos

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

3 产品特征标题.png

Į dėjimo į metalo pakabinamų lubų pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, pažangiųjų medžiagų lyginimas ir slėginio liejimo procesas turi užtikrinti, kad gatavų aliuminio plokštės formos stabilumą, glotnumą ir matmenų tikslumas.

Specifikacijos gali būti pritaikyti kolegija ir tos pačios grupės storį ir spalvą. Lay aliuminio lubos yra lengva įdiegti sistemas, kurios klientams pateikti tvarkingas išvaizdą, paprasta ir visiškai pakeisti lubų efektas.

Kaip statybos apdailos pramonė sparčiai vystosi, dėjimo į metalo pakabinamų lubų yra plačiai naudojamas ligoninės, biuro, tualetas, laboratorija, fojė ir pramogų centras, ir tt. Lyginant su tradiciniais metalo pakabinamų lubų, yra labiau plokščias ir pastovaus įrengimo poveikio. Šiuo metu kai kurie griežtus reikalavimus suderinti su šviesos prietaisą ir gaisro gesinimo įranga, užtikrinti aukštą standartinis poveikis.

Bahe bendrovė yra visiškai sprendimas apdovanojimai biuro projekto. Ne tik kad mano dėjimo į metalo pakabinamų lubų įrengimo, bet taip pat rungtynės tobula prie įrenginio, oro kondicionavimas, šviestuvas, ventiliacijos, elektros laidai ir gaisro gesinimo įranga.

Bahe įmonė specializuojasi gaminant aliuminio kvadratinis lubų. Yra keli sprendimai siūlo profesionalias paslaugas ir technologijas.


5 节点图标题.png

lay-in metal false ceiling.jpg


1、8mm kabo polius


2、hanging dalis 50 pagrindinių kell


3、50 pagrindinis kilio


4、hanging trikampis kilio dalis


5、Triangle pradėtas statyti


6、Clip – aliuminio apklijuotoslay-in metal false ceiling-2.jpg


7 相关案例标题.png

IMG_8456.JPG

IMG_1792_副本.jpg

IMG_3677_副本.jpg


9 合作伙伴标题.jpg

10 合作伙伴2.jpg14 联系信息标题.jpg


Tyrimo