Medienos grūdų aliuminio lubos

Medienos grūdų aliuminio lubos

Specifikacija: individualus

Storis: paprastai 0,5-1,2 mm

Paviršiaus apdorojimas: poliesterio milteliai dengtos, termotransferinė spauda

Žaliava: 1100, 3003, 5257, aliuminio lydinys 6061 serija

Kilmės šalis: Guangdong Kinijos

Informacija apie

Medienos grūdų aliuminio lubos yra savotiškas mados lubų. Jis pakeičia medienos lentos ir tampa Ekologiški lubų. Palyginti su medžio lentos, medienos grūdų aliuminio lubos yra lengvas, atsparus drėgmei, šilumos izoliacinės medžiagos ir korozijai atsparumas pranašumą. Medienos grūdų aliuminio lubos yra plačiai naudojamas viešbutis ir prekybos centras, nes ji yra patraukli bei natūrali.

Medienos grūdų aliuminio lubos yra populiarus šių metų dėl tiesios eilutės tipo, atviras rėmas, įvairių spalvų ir lankstus dizainas. Medienos grūdų aliuminio lubos turi tvarkingą eilutę ir skaidrus sluoksnis parodyti trumpas ir mados stilius. Be to, šios rūšies lubų yra labai lengva sumontuoti ir išmontuoti.

Medienos grūdų aliuminio lubos gali būti pritaikytas pagal 6 metrų ilgio. Galima storis yra nuo 0,5 mm iki 1,2 mm. Galutinio medienos grūdų paviršiaus turi privalumą, aiškios ir ryškios orientuoto, puikus atsparumas oro sąlygoms, ugniai ir ekologiški.

Bahe bendrovė pateikti į plokštelės tikslumą ir paviršiaus 's tobulus tikrinimo norma, kuri gamina geros kokybės medienos grūdų aliuminio lubų klientui. Bahe duoti technologija Italija perdavimo medienos grūdų u lubų grožio, puikus atsparumas oro sąlygoms, atsparumas korozijai ir ilgaamžiškumas.


1、8mm kabo poliuswood grain aluminum ceiling-1.jpg


2、The pradėtas statyti U formos aliuminio pertvara


3、U-formos aliuminio pertvarų apklijuotoswood grain aluminum ceiling-2.jpg


虎门国际购物中心 (10).jpg  虎门国际购物中心 (25).jpg

惠州华贸中心 (36).JPG 惠州华贸中心 (54).JPG 惠州华贸中心.JPG

Tyrimo